-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail: bajami@interia.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Podziękowanie Dyrektora Żłobka NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
(Zam: 23.06.2015 r., godz. 23.32)


Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy okazali nam zaufanie powierzając naszej opiece swoje dzieci. Dziękuję za wspieranie naszych działań, dzielenie się swoimi spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem.
Dziękuję również pielęgniarkom, opiekunom i wszystkim pracownikom za całoroczną pracę wychowawczą, za zaangażowanie i oddanie dzieciom, za podejmowanie tak licznych inicjatyw i realizację tak wielu działań. Dziękuję za waszą dobroć, cierpliwość i mądrość.
Dziękuję stażystkom, które pomagały nam w prowadzeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych oraz swoją siostrzaną miłością otaczały maluszki ucząc się od personelu właściwych postaw wobec dzieci powierzonych naszej opiece.
Dziękuję wszystkim instytucjom, które współpracowały z nami w minionym roku szkolnym:
Urzędowi Miasta,
Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej,
Przedszkolu Miejskiemu nr 12,
Przedszkolu Miejskiemu nr 10,
Przedszkolu Miejskiemu nr 6,
Straży Miejskiej.
W sposób szczególny pragnę zwrócić się do Dzieci i Rodziców z którymi dziś się żegnamy. Dziękuję za wszystkie spędzone z nami lata, za wszystkie przeżyte wspólnie doświadczenia. Wierzę, że te maleńkie brylanty zostały cudownie oszlifowane i z ogromnym potencjałem wiedzy i rozwoju wzbogacą placówki przedszkolne. Pozostaną z nami wspomnienia i zdjęcia, do których nie raz będziemy wracać, przywołując pamięć o Was. Życzymy Dzieciom samych dobrych dni, wspaniałych i mądrych wychowawców, miłych kolegów i koleżanek oraz wiele, wiele radości. Rodzicom życzymy licznych powodów do satysfakcji z rozwoju i postępów ich dzieci. Mamy nadzieję, że w nowym środowisku spotkają się z życzliwością i wsparciem.
 
Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Barbara Mierzejewska
Dyrektor Żłobka Miejskiego.

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 23.06.2015 r., godz. 23.32
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 23.06.2015 r., godz. 23.32
Liczba odwiedzin: 423