-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Żłobek z certyfikatem
(Zam: 28.03.2016 r., godz. 14.02)

Żłobek Miejski w Legionowie jest pierwszą placówką, posiadającą Certyfikat Chronimy Dzieci. Fundacja “Dzieci Niczyje” przyznała certyfikat po spełnieniu przez placówkę wymaganych standardów oraz wystawieniu pozytywnej oceny wprowadzonej w Żłobku Polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Program profilaktyki przemocy wobec dzieci “Chronimy dzieci” adresowany jest do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, placówek opiekuńczo-wychowawczych, organizacji pozarządowych i innych instytucji, działających na rzecz dzieci. Jest to pierwszy program w Polsce, promujący bezpieczne organizacje i odpowiadający na potrzeby profesjonalistów i rodziców dzieci, w zakresie wdrażania standardów bezpiecznej dla dzieci organizacji. Ideą programu jest przyznawanie certyfikatu „Chronimy Dzieci" placówkom, które spełniają wysoki poziom standardów ochrony dzieci oraz oferują wysoką jakość programów ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

– To dla nas powód do ogromnej dumy i radości – mówi Barbara Mierzejewska, Dyrektor Żłobka Miejskiego w Legionowie – przyznanie certyfikatu podnosi świadomość naszych pracowników, pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy oraz umożliwia nam dalsze szkolenie się i poszerzanie wiedzy w tym zakresie.

tekst za:www.legionowo.pl

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 28.03.2016 r., godz. 14.02
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 28.03.2016 r., godz. 14.14
Liczba odwiedzin: 461