-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna
-
Wersja do drukudruk
Aktualność
Motylkowy Świat
(Zam: 07.06.2016 r., godz. 22.59)

Beztroskie, radosne, szczęśliwe jak motyle – takie są dzieci uczęszczające do Żłobka Miejskiego w Legionowie. Wczoraj (02.06) placówce nadano nazwę „Motylkowy świat”. Po części oficjalnej dyrekcja i pracownicy placówki zaprosili gości i wszystkich mieszkańców na coroczny Festyn Rodzinny „Od niemowlaczka do przedszkolaczka”.

Dlaczego „Motylkowy świat”? Jak wyjaśnia dyrektor Barbara Mierzejewska, motylkowy świat to świat dziecka. Radosnego, beztroskiego, dziecka, które jest bardzo ufne i kolorowe jak skrzydła motyla. - Chcemy aby właśnie takie były dzieci w żłobku w Legionowie: radosne, beztroskie i szczęśliwe – mówi.

W tym roku festynowi rodzinnemu nie towarzyszyła akcja charytatywna. Ponieważ impreza zbiegła się z uroczystością nadania nazwy, festyn był wielką ucztą dla wszystkich gości i całego miasta.

Z okazji nadania nazwy tej największej w Polsce placówce z ust przedstawicieli miasta i powiatu płynęły słowa podziękowania za trudy pracy i życzenia szczęścia i pomyślności na kolejne lata. Dyrektor Gabinetu Rzecznika Praw Dziecka podkreślił, że w legionowskim żłobku panuje cudowna, rodzinna atmosfera i z tym większą radością wręczył dyrektor Barbarze Mierzejewskiej Odznakę Honorową za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka – odznaczenie przyznane przez Rzecznika Praw Dziecka.

- Ja jestem tylko filarem, lub jak ktoś woli ogniwem w łańcuchu – mówiła skromnie dyrektor, dziękując jednocześnie wszystkim swoim pracownikom za wspólny sukces.

Z okazji wczorajszej uroczystości wychowankowie otrzymali mnóstwo prezentów. Największe z nich to dwie nowe zabawki na placu zabaw.

źródło: www.legionowo.pl

Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 07.06.2016 r., godz. 22.59
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 07.06.2016 r., godz. 23.00
Liczba odwiedzin: 461