-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Informacje

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

-
Wersja do drukudruk
CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM
Drodzy Rodzice, Nasze maluszki uwielbiają spotkania z bajką. Codziennie w chwilach wolnych od zajęć pielęgniarki i opiekunowie dziecięcy czytają i opowiadają dzieciom bajki i wierszyki. Oprócz codziennego spotkania z bajką dnia 9 maja 2018 roku, tuż po śniadanku o godzinie 9:00 z dziećmi w żłobku spotkał się Zastępca Prezydenta Miasta Pan Piotr Zadrożny. Maluszkom z Grupy Motylki, Słoneczka, Żabki, Biedroneczki i Rybki, Pan Prezydent przeczytał mądre bajeczki „O przygodach kurczaczka” i marzeniach „Gdy dorosnę”.

Z zainteresowaniem i otwartością maluszki wysłuchały czytanej historii o przygodach kurczaczka, chętnie uczestniczyły w rozmowie, odpowiadając na zadane pytania.

Dziękuję serdecznie Panu Prezydentowi w imieniu własnym i wszystkich dzieci za czytanie bajki, poświęcony czas i radosne spotkanie z małymi dziećmi w żłobku.

Podczas spotkania z dziećmi Pan Prezydent przekazał dwa komputery na potrzeby placówki. Dziękuję pięknie w imieniu społeczności żłobkowej.

 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 11.05.2018 r., godz. 23.57
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 11.05.2018 r., godz. 23.57
Liczba odwiedzin: 263