-
Strona Główna  -  Rejestr zmian  -  Statystyka  -  Redakcja  -  
-
- -
Żłobek Miejski w Legionowie
ul. ppłk. E. Dietricha 1
05-120 Legionowo
tel./fax: (22) 774-56-22
e-mail:
bajami@interia.pl
dyrektor@zlobek.legionowo.pl
Zdrowo jemy
Dwujęzyczne dzieci Dwujęzyczne dzieci - Certyfikat Musical babies Certyfikat Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy Chrońmy dzieci Bezpieczny i Przyjazny Żłobek Orły Edukacji GOLD 2019 Orły Edukacji Laureat Konkursu 2019 Wyróżnienie w Konkursie Żłobek Roku 2019
Strona Główna

Informacje

Dzień Dziecka - Ogrody Kancelarii

-
Wersja do drukudruk
Dzień Dziecka - Ogrody Kancelarii
Drodzy Rodzice, Z radością informuję Państwa, że dnia 3 czerwca 2018 roku od godziny 9:00 na zaproszenie Pani Elżbiety Rafalskiej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, uczestniczyliśmy w rodzinnym świętowaniu Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera. W tym wydarzeniu uczestniczyły Rodziny z Grupy Słoneczek. Mama, Tata, Siostra, Brat i Ciocie ze żłobka, wszyscy razem mogli wspaniale spędzić ten niedzielny czas, który był przeznaczony dla Rodziny.

Około godziny 9:30 spotkał się z dziećmi, Rodzicami i personelem Żłobka Premier Mateusz Morawiecki. Po spotkaniu z Premierem, w ogrodach na dzieci czekało wiele atrakcji przygotowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz 19 innych Ministerstw.

Z rąk Ministra Rodziny Pana Bartosza Marczuka dzieci otrzymały prezenty oraz prezent dla dzieci w żłobku – gry, puzzle, maskotki.
Dla maluszków przygotowana została specjalna strefa, gdzie najmłodsi razem ze swoimi Rodzicami mogli się bezpiecznie bawić. Wszystkie przygotowane miejsca zabawy bardzo podobały się maluszkom.

To był miły dzień świętowania Dnia Dziecka.Z ciepłym pozdrowieniem
Barbara Mierzejewska
Dyrektor
Żłobka Miejskiego Motylkowy ŚwiatŚwięto dzieci w ogrodach Kancelarii Premiera - Fotorelacja na FB MRPiPS

Święto dzieci w ogrodach Kancelarii Premiera - Relacja na stronie MRPiPS

 
Wytworzył: brak danych, data: brak danych
Wprowadził: Barbara Mierzejewska, data: 06.06.2018 r., godz. 00.25
Ostatnia aktualizacja: Barbara Mierzejewska, data: 06.06.2018 r., godz. 00.25
Liczba odwiedzin: 275